Shtepi qensh me çmime shumm te volitshme

Shitet nga: kushtrim 27 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes shtepi qensh sipas porosis mund te porosisin qfardolloji ngyre mase si dhe shtepi per zogj lepuj etj

te interesuarit mund te na kontaktoj ne tel 049 391 928 dhe 044 944 919
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim