Siberian hasky

Shitet nga: valdrin 15 Gsh 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qen Siberian Haski 1.5 muajsh , te pastruar nga parazitet. Te gjithe jan te vaksionuar dhe shume te bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim