TERIERRE

Shitet nga: Arben 23 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet terrierka Tajro shum i mir n pamje edhe per oborr osht teper i mir .. i pastert dhe rac intelegjente .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim