URGJENT shes Pastor Gjerman femer 3 muaj 40 euro

Shitet nga: xxx 11 Sht 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes urgjent pastor gjerman(vuqjak) femer 3 muaj 40 euro esht shum e mir dhe e ngueshme osht 100% originall arsyeja e shitjes esht se po nau duhen paret edhe spo kemi mundsi me majt ne foto shihet edhe baba e nana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim