Yorkie-pekingese puppies.

Shitet nga: Boban 10 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Beautiful puppies 30 days old, for information call the number: 049-28-57-57. You can see photos from parents, puppies and puppies when they are grown ups.

Puppies bukur 30 ditë të vjetra , për informacion telefononi në numrin : 049-28-57-57 . Ju mund të shihni foto nga prindërit, puppies puppies dhe kur ata janë ups rritur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim