Zagar

Shitet nga: gzim 14 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagr mosh 1 vjt 4 muj njek lepr dhelpr kaproll thi zagr shkon vet shum mir dhe me zagr tjer zagr nuk e dha pa e provo ne mal ose 3 jav karacjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim