Zagar profesionalisht

Shitet nga: Burim 01 Jan 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagarin specialist me ndjekjen e derrit dhe te ujkut, per me shum shiko videon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim