Zagar

Shitet nga: Privat 12 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
She's zagaricen shum e mir per leper dhelpen osht e interesume per gjah shum info 044 191-771 dhe 044 325-007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim