Zagar

Shitet nga: gzim 21 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
sht zagri shum imir i ka 9 mujn njk lepr thelpr shkon e dhe ka pak thi dalum e provjm ne mal plqe e mar splqen nuk e merr zagr e provjm ne mal kur vin nuk ja jep zagr pa e pruvu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim