Zagar

Shitet nga: rafet brahimi 07 Mar 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagarin te racës pasavc zagari osht 3 vjet i vjetër zagarin e jap me garancion për dhelpen,leper.kaproll.për derr dhe uk i njek po nuk e kom lshu kurr veq vet nkto dy gjë e kom lshu me qift.arsyja pse po e shes osht se osht shum ma i shpejt sa kta tjert qe i kom .nuk ja jepi askujt pae provu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim