Zagar

Shitet nga: gzim 08 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagr dhe drrim me nj zagr tejetr zagri njek lepr.dhelpr dhe ne thi shkon shum mir zagri nuk e dha pa eprovo ne mal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim