Zagar

Shitet nga: gzim 08 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagri 1 vjt gjys sht shum i mir shkon lepr thelpr dhe ne thi poj drrim dhe me naj zagr tjetr shiko video https://www.facebook.com/pages/GJyetari-i-Rimanishtes/333416096858492?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim