Zagar

Shitet nga: alberti 12 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet zagari për shpezë është shum i mir dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim