Zagar

Shitet nga: gzim 12 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagarin maosha 1 vjt e gjys njek lepr dhelpr thi shkon shum mir vet dhe me zagar tjer zagr nuk e dha pa e provu ne mal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim