Zagar

Shitet nga: gzim 21 Mar 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagr mosha 5 vjn njek lepr thelpr thi kaprolll zagri sht shum i mir 3 muj karacjon e marr e provon zagrin hopi e ka lepr dhe thiv zagr sht i msum pr krej sen qysh duhn ne gjueti kurr te thirrsh te vjn me ni her
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim