Zagar

Shitet nga: gzim 22 Mar 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagr mosh 2 vjn njek lepr thelpr dhe shkon ka pak ne thi zagar sht shum i kushum kur te thirrsh te vjn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim