Zagar

Shitet nga: gzim 30 Mar 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagarin ballkans mosha 2 vjt njek lepr thelpr me karacjon lepr dhe thelpr ne thi nuk e kom provo zagarin nuk e tha pa e provu ne mal ose 3 ja karacjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim