Zagari ballkans

Shitet nga: gzim 29 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagri ballkans mosha 2 vjt njek lepr thelpr zagr sht shum i mir zagr shkon vet dhe me zagr tjer zagr nuk e dha pa e provo ne mal ose karacjon 3 jav e merr e provon veq ma zagr e hopi e ka lepr nuk e leshon 5 or leprin nuk e leshon tu e njek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim