haski

Shitet nga: arbnor 14 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet qeni haski 200 qeni i ka 9 muaj dhe i ka syt e kalter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim