i bukur Yorkshire Terrier Puppy Sophie për të lira

Shitet nga: Stuart 03 Jan 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kjo Sophie vogël është 8 javë i vjetër, Sophie është shumë i fortë dhe të lumtur dhe të shëndetshme, ajo është shumë miqësore dhe janë edukuar në

shtëpia e familjes, Sophie ka qenë socializuar edhe raundin e fëmijëve dhe absolutisht love fëmijë, ajo është e shënuar i ngjashëm, ajo është

gati për të shkuar në një shtëpi të re të dashur.

Shënim: ajo është për të lira dhe jo për të shitur, sepse ajo është si një vajzë për mua dhe unë kurrë nuk mund të shesë vajzën time.


Pra, çdo shtëpi e interesuar duhet të kontaktoni për më shumë detaje

Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim