klysh

Shitet nga: adnan 09 Gsh 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
I kam marr ne rruge,ishin te uritur e afer ngordhjes.i ushqej e i kam e i pastroj,por problemi se jeton jashte,dhe nuk mund ti mbaj.qe jeni te interesuar me kontaktoni.ju flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim