koliba per qen

Shitet nga: bashkim 23 Dhj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes shtepi qenesh me porosi sipas madhsive dhe modelve te ndryshe shtepit behe me izolime nga brenda jan shum te pershtatshme per dimer te qendrushme dhe rezistente ndaj ujit te interesuarit mun te na kontaktoj ne nr tel 044 944 919 dhe Viber +386 49 391 928 dhe 044 244 314


mund te porosisni per qen lepuj zogj vetem tregoni llojin e shtepis qfare te deshironi madhsi si dhe formen ngjyra ejt ejt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim