pastor gjerman

Shitet nga: altin 02 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Pastor Gjerman rac e paster 1 vjet e ni muj esht shum i mir per oborr dhe familje ngon shum urdhra nga pronari dhe mson shum let per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim