pastor gjermon

Shitet nga: arian 25 Nën 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
GSP mashkull osht qen i ngushum me disa komanda te ndryshme osht raca ma e paster e mundshme e pastorit gjermon dhe esht i ardhur nga gjermania per me shum kontaktoni 0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim