pastor i policis

Shitet nga: kushtrim 22 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Pastori esht 1 vjet, i vaksionuar dhe i pasterizuar nga parazitit, shum i mir dhe i shoqnushum per antart e familjes, dhe shum rojs per oborr, i ndegjon disa komanda por edhe i mson shum shpejt. Pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim