qen golden retriever i perzier

Shitet nga: albion rudari 14 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni esht shum i mir i ka rreth 3jav kemi dhe pitbull te perzier si san bernard etjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim