qen kangall

Shitet nga: durim 27 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen i races kangall jo me shum se 6 muajsh , zakonisht ky lloj qeni perdoret per ruajtjen e kullotave ,por se fundmi edhe per te ruajtur ndonje pllac .
Esht qen shum i degjueshem dhe shum vigilent .
Arsyeja e shitjes : nuk gjej koh te mjaftueshme per u kujdesur per te .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim