qen

Shitet nga: berat 12 Shk 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qeni 8 muaj vuqjak osht i mir per oborr dhe i but per femij gjinia osht mashkell osht i ardhur prej serbis origjinal pastor gjerman bojm ndrrim edhe me naj telefon ne gjendje te rregullt dhe nese vlen me qmimin tem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim