qeni i races Samoyed 3 vjec

Shitet nga: Fatlum 16 Shk 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin samoied ngjyra e bardhe shum i dashur per fmite dhe i pershtatshem per familje i vaksionuar ka edhe passaporten, per informata tjera
Nr 045671494
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim