rottweiler

Shitet nga: burim 18 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin rottweiler me mosh 10 muajsh. I vaksjonuar dhe ne gjendje te mir shendetsore i edukuar shum mir .arsyja e shitjes osht se nuk gjej koh per shkak te punes dhe studimeve.
Gjoni ne njeren foto ka pas 2 muaj ,kurse ne tjetren 6muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim