shes minuk terrier

Shitet nga: trim 22 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes minuk terrier osht i ngushum dhe osht imir per oborr te interesuarit mund te kontaktojn edhe ne viber +37745268370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim