shes pitbullin 1 muj e 20 dit

Shitet nga: qendrim 06 Sht 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes pitbullin femer tigrash i pastruar prej parazitve
i ndegjueshem dhe i bukur eshte per qka dush e shes per arsye qe nuk kam koh te kujdesem per te .pres bleres serioz kontakt ne 045966084 vetem ne mesazh mundeni te kontaktojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim