shese husky

Shitet nga: kushtrim 21 Nën 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shese husky mashkull 18 muajsh si dhe husky- pastor gjerman femer 7 muajsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim