shiteet qeni i races malinois hollandez

Shitet nga: tiko 30 Dhj 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qeni i races malinois hollandez orighinal qeni osht i dresum osht rojs per shtepi i dashur per antaret e familjes dhe femijet qeni ka moshen 11muaj ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim