shitet urgjent pitbulli femer 2 muj extra gjak

Shitet nga: xxxx 05 Gsh 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pitbull femer 2 muaj esht shum e bukur gjakun e ka extrem tfort ne foto shihet edhe baba dhe nana i klyshit baba osht vllau i Kampionit PSYCHO nana osht e ardhnun prej serbis qmimi 150 euro bojna diqka lirim Nr. 044--836--478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim