zagar

Shitet nga: gzim 12 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes zagarin shum temir njek lepr dhelpr thi shkon shum mir dhe vet nuk e dha zagr pa e provo ne mal lepr e njek 5 or thelpre don dit thiv 1 zagr hopi e ka leprin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim