zagar

Shitet nga: gzim 21 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagri mosh 2 vjt njek lepr thelpr shum mir zagari shkon vet dhe me tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim