zagar

Shitet nga: gzim 22 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagr mosha 2 vjt njek lepr thelpr thi kaproll zagr shkon vet dhe me zagr tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim