zagar

Shitet nga: gzim 11 Shk 06:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shit zagar orgjet sht 15 muj ja ka nis me shku mir vet dhe me zagr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim