zagar

Shitet nga: xxxxx 12 Pri 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten zagart shume te mir femen dhe mashkull rac e njohur kush i njef 7 muajsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim