zagr posvek

Shitet nga: gzim 08 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes zagri shum te mir ika 2 vjt njk lepr thelpr shkon shum mir dhe thi nuk ja th pa e prov ne mal me karacjon 3 jav
poj dhe drrim me naj zagr tjetr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim