2 Papagaj Tigrica qift me Kafez dhe Ushqim. 25 e..

Shitet nga: ARTONI 24 Qer 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
papagjat jane tigrica ne gjendje te mire shendetesore.
shiten qift dhe me kafez . e ushqim

nje ppagall dhe nje kafez 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim