2 ninfa dhe kafazi Ferplast

Shitet nga: ninfa 06 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten me qmim te volitshem...
teper tbuta.Vetem kafazi ka vlere prej 37 euro...
Nuk po kam kohe mu kujdes per ate arsye i shes me kete qmim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim