Bird Shop XHEMKO

Shitet nga: Xhemko Bird Shop 18 Tet 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten Kafazet, ushqimi, enet (per ushqim, pije), folete, etj.

Sasite jane te limituar.

Si dhe punojme aquariume sipas porosise:

https://www.facebook.com/264902460348182/videos/573832389455186/
https://www.facebook.com/Xhemko-264902460348182/?ref=aymt_homepage_panel

Te interesuarit mund te na kontaktojne cdo dite prej ores 09:00 deri 20:00 ne numrat e telefonit 044 apo 049 249 145.

Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim