Kafaz me gjith papagaj (tigrica)

Shitet nga: avni 17 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes kafazin I firmes ferplast me prodhim italian esht komplet dhe e shes me gjith papagaj qmimi 50 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim