Kafazi me nje zog

Shitet nga: Zgjimi 15 Maj 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shitet Zogu me gjithe kafaz, kafazi eshte jashtzakonisht praktik, nuk ka novoje te haprt dera per ushqim dhe uje si dhe pastrim, te gjitha kryhen nga jashte.
Ka mbete vetem zogu i Sarit sepse i kalterti me ka ikur.

Cmimi 30 euro FIX.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim