Kafshe shtepiake

Shitet nga: enis 23 Tet 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
2 imfa 2 kengtar dhe 1 kozicajan femer e mashkull me gjith kafaza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim