Kanarina

Shitet nga: kanarina 15 Sht 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shitet me qmim te arsyeshem.. qmimi per kanarinen dhe kafazin bashk...40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim