Ninfa e bute..

Shitet nga: ninfa 13 Gsh 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shitet ninfa shume e bute siq shihet edhe ne foto osht e lire non stop dhe shume e dashtne me. njerz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim