Ninfa me kafaz Ferplast origjinal

Shitet nga: Ninfa 06 Sht 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Ninfat jan tbuta dhe te pasterta tpakten 1 here njav jan la me shampon per shpend... Shiten komplet me qmim te arsyeshem... Vetem kafazi ferplast ka vlere prej 37 eurove..Qmimi per dy ninfat dhe kafazin eshte 40 euro fiks....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim